Увага! До відома жителів Остерської територіальної громади!

Остерська міська рада продовжує видачу гуманітарної допомоги у вигляді насінневої картоплі сортів «Сенсейшн» та «Торнадо» надану Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) в особі Благодійної організації «Благодійний фонд «Збережи Україну!» для мешканців громади, які ще не отримали картоплю з попередньої видачі.

Зазначений вид гуманітарної допомоги можуть отримати наступні вразливі категорії громадян:

• вагітні або годуючі жінки;

• з обмеженими можливостям та/або хронічними хворобами;

• багатодітна родина (3+ дітей до 18 років);

• батьки-одинаки з дітьми до 18 років;

• жінка-голова сім'ї (незалежно від сімейного стану та наявності дітей, яка є головним годувальником у сім'ї);

• постраждале житло або споруди с/г призначення;

• переміщена особа (попередній або поточний конфлікт);

• приймаюча сторона;

• низький дохід, безробітні, пенсія як єдиний дохід;

• люди, які повернулися після евакуації;

• постраждалі від війни: поранений, вбитий (сім’я загиблого) або став інвалідом.

При отриманні даного виду допомоги при собі мати документ, що підтверджує категорію вразливості.

Видача насінневої картоплі здійснюється з понеділка по суботу з 9.00 до 13.00 год. за адресою м. Остер,  вул. 1 Травня, 8 (територія двору адміністративного приміщення ДП «Остерське лісове господарство»).