Головне управління ДПС у Чернігівській областідякує всім сумлінним платникам, які у цей складний воєнний час сплачуютьподатки та збори і тим самим фінансово підтримують державу.

У квітні 2023 року до бюджетів усіх рівнівюридичними та фізичними особами сплачено понад 1,4 млрд грн податківта зборів.

До державного бюджету спрямовано 38 відсотківзагальної суми надходжень (555 млн грн). У порівнянні з фактом  квітня 2022 року сплачено податків на 69 відс.більше (+227 млн грн). Порівняно з минулорічними зросли надходження з податкуна додану вартість в 4,8 рази (+146 млн грн), податку та збору на доходифізичних на 42 відс. (+69 млн грн) та по рентній платі за користуваннянадрами на 8 відс. (+9 млн грн).

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено902 млн грн податків та зборів (62 відс. в загальнообласній сумінадходжень). У порівнянні з квітнем 2022 року надходження збільшились на 60відс. (+338 млн грн).

Основну суму доходів місцевого бюджету (71 відс.)сформовано за рахунок податку на доходи фізичних осіб, якого сплачено 640 млнгрн (збільшення на 43 відс. або на 192 млн грн до факту квітня 2022 року).Також приріст до надходжень відповідного періоду минулого року спостерігаєтьсяпо податку на майно (більше у 1,9 рази) та єдиному податку (в 2,5 рази).

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державнесоціальне страхування у квітні сплачено 905 млн грн, чим забезпечено прирістнадходжень порівняно з минулорічними майже на 50 відс. або на 301 млнгривень.

Завдяки виконанню свого громадянського обов’язкуплатниками щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску держава стабільноотримує кошти для забезпечення Збройних Сил України та соціальних виплат.

З повагою
сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Чернігівській області.