Під час просування наших військ на територію, захоплену ворогом, першими завжди ідуть сапери. Від їх роботи, яка ведеться у безпосередній близькості до противника й часто під обстрілами, залежить успіх у виконанні завдань іншими підрозділами. Діяльність саперів у районі бойових дій потребує неймовірної концентрації уваги, якісної професійної підготовки та сталевої витримки.

Після чергової ротації, наші військові активно співпрацюють з населенням, надаючи практичні поради  безпечної поведінки та алгоритму дій в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Дякуючи військовим саперам: лейтенанту Кулі Олексію Леонідовичу та молодшому сержанту Бардаченку Денису Олександровичу, в Остерській громаді було проведено якісні заняття по мінній безпеці з дітьми-ліцеїстами. Діти ознайомились із основними правилами безпечної поведінки в разі виявлення мін, гранат та інших небезпечних предметів.

Висловлюємо велику вдячність нашим воїнам. Слава Україні!