Сьогодні 18.05 в Україні відзначається День Вишиванки! Працівники Остерської міської ради продемонстрували нашу гордість за українську культуру і національну спадщину, ми одягнули вишиванки - символ нашої національної ідентичності.

Вишиванка - це не просто одяг. Це мистецтво, яке переплітається з історією, традиціями і народними символами. Якщо раніше вишиванки були носінням інформації про соціальний статус, сімейний стан та регіон, то сьогодні вони стали практично універсальним символом українського народу.

Одягнувши вишиванки, ми не тільки відзначаємо наше минуле, але й показуємо свою підтримку і повагу до усіх, хто зберігає та просуває національну культуру. Кожна вишиванка - це окрема історія, яка розповідає про наше минуле і зв'язки з предками.

Сьогодні ми всі створили особливу атмосферу в Остерській міській раді !