Сьогодні, 19 травня 2023 року, відбулося важливе засідання виконавчого комітету Остерської міської ради. На порядку денному засідання розглядалось 17 питань, які стосувалися різних аспектів життя нашої громади.

Одним з найважливіших питань, які були обговорені, були теми, пов'язані зі Службою у справах дітей та соціальними питаннями. Розглядалися питання щодо поліпшення умов життя дітей, їхнього захисту та розвитку. Також акцентувалася увага на соціальній підтримці уразливих верств населення та забезпеченні їхніх потреб.

З метою покращення інфраструктури та забезпечення безпеки руху, було затверджено проекти по будівництву та капітальному ремонту доріг комунальної власності згідно Програми соціально-економічного розвитку на 2023-2025 роки.

Окрім цього, на засіданні було обговорено питання щодо надання дозволів на видалення аварійних дерев по території нашої громади.