Дорогі діти!

З нагоди Дня захисту дітей від щирого серця вітаю вас з цим особливим святом. Сьогодні - ваш день, коли всі ми дивимося на вас з посмішкою на обличчі, з повним розумінням і незліченними джерелами любові.

Ви - найбільша цінність нашого світу, промінчики світла та надії. Ваша наснага, радість і невинність пробуджують у нас найкращі почуття і додають сили для подолання життєвих перешкод. Кожне ваше досягнення, посмішка, кожне запитання, що ви задаєте, - це крок до майбутнього, де ви станете дорослими і зробите світ кращим.

Ви маєте право на безпеку, на любов і повагу. Ми, дорослі, зобов'язані створити для вас найкращі умови для зростання, розвитку та щасливого дитинства. Цей день є нагадуванням нам про наші обов'язки перед вами, про нашу відповідальність за вашу майбутню долю.

Нехай цей святковий день принесе вам багато радості, сміху і незабутніх вражень. Нехай ви зустрічаєте нові пригоди, дізнаєтеся багато цікавого та цінного, знаходите в собі сили для розвитку та досягнень.

Дорогі батьки, вчителі, вихователі і всі, хто працює з дітьми, ви теж заслуговуєте особливої подяки. Ваше натхнення, турбота та велика праця допомагають дітям стати кращими версіями себе. Ви вкладаєте не тільки знання, але й серце в свою роботу, і це незрівнянна цінність.

Зичу вам, дорогі діти, найщирішої любові, щасливих моментів і незабутніх емоцій. Нехай ваше серце буде наповнене радістю, добротою і вірою у свої можливості. Пам'ятайте, що ви - унікальні і особливі, і світ очікує від вас чудесних здійснень.

Остерський міський голова                                   Леонід МИСЛИВЕЦЬ