Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Деревина дров’яна

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Остерської міської ради; Чернігівська область, Чернігівський район. м. Остер, вул. Незалежності, 21; код за ЄДРПОУ — 44970581.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Деревина дров’яна, за ЄЗС ДК 021:2015:03410000-7 деревина (0341300-8 -  паливна деревина).

1. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги (з особливостями) у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-29-000786-a

1. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

2. Технічні вимоги:

Предмет закупівлі

Порода

Одиниці виміру

1.

Деревина дров’яна, за ЄЗС ДК 021:2015:03410000-7 – деревина (0341300-8 -  паливна деревина).

Хвойна

м. куб

1. Вимоги щодо якості продукції:

Якість товару повинна відповідати встановленим вимогам та технічним характеристикам, ДСТУ EN 1927-2:2018. Об’єм товару визначається згідно ДСТУ 4020-2-2001 «Методи обмірювання та визначення об’ємів» .

Розмір деревини в діаметрі не менше 100мм. Продукція не повинна бути в попередній експлуатації. Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок. Висота сучків, що залишилася не повинна перевищувати 30мм. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори, без гнилі та трухляви.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 618 700 грн з ПДВ.

2. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) обсягу деревини за попередній опалювальний сезон 2022-2023рр. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275, а також моніторингом динаміки цін на офіційному веб–сайті ТОВ «Українська енергетична біржа» за посиланням https://www.ueex.com.ua/  в розділі «Біржові котирування: Деревина. Індекси та інші цінові показники ТОВ «Українська енергетична біржа». Також порівняльним аналізом ціни на деревину без врахування вартості на їх доставку порівнювались ціни з використанням державної платформи «ДіЯ» за посиланням https://drovae.gov.ua/.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін постачальників деревини на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі, що оприлюднені на веб-сайтах у вільному доступі, в електронній системі закупівель "Prozorro" щодо аналогічних закупівель. До ціни товару включена вартість товару, закупованої постачальником на оптовому ринку або через біржові аукціони лісових господарств, послуги з навантаження/розвантаження товару, доставка товару автотранспортом з урахуванням вартості цін на паливно-мастильні матеріали, націнка (маржа) постачальника та всі визначені законодавством податки та збори.

1. Розмір бюджетного призначення:  618 700  грн з ПДВ