Згідно Програми соціально-економічного розвитку Остерської міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки, вже завершено встановлення 14 дитячих майданчиків по населених пунктах громади, а саме в м.Остер - 2, с.Пархимів, с.Котів, с.Білики, с.Євминка, с.Крехаїв, с.Жуківщина, с.Бірки, с.Любечанинів, с.Кошани, с.Одинці, с.Волевачі, с.Поліське.

Звертаюся до мешканців та гостей громади з проханням бережно ставитись до комунального майна, не смітити та не псувати дитячі майданчики!

Давайте дбати про нашу громаду разом!

На досягнутому не зупиняємось і, враховуючи звернення жителів м.Остер, у наступному році плануємо виділення коштів на встановлення дитячих майданчиків в "мікрорайонах" «Циганський», "Юр’єва божниця" та «Гребля».

Міський голова                                                                                                        Леонід МИСЛИВЕЦЬ