З метою покращення благоустрою та підтримки в належному стані населених пунктів громади, за рахунок коштів місцевого бюджету було придбано новий трактор LOVOL FT 354 K.

Питання матеріально-технічного забезпечення комунального підприємства є одним з пріоритетних завдань, адже від цього безпосередньо залежить стан благоустрою громади і її можливість бути незалежною і виконувати всі нагальні потреби.

Найближчим часом буде проведена процедура придбання косарки до трактора. Також у подальшому планується виділення коштів для придбання щітки комунальної та відвалу для прибирання снігу.

Міський голова                                                                                                          Леонід МИСЛИВЕЦЬ