Згідно Програми соціально-економічного розвитку Остерської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, вже завершені планові роботи зі встановлення огорожі кладовищ в м.Остер по вул.Незалежності, в с.Любечанинів, в с.Туманська Гута, 2-х в с.Волевачі та частково в с.Крехаїв.

Окрім кладовищ, встановлено огорожі пам’ятників загиблим воїнам Другої світової війни в с.Білики та Туманська Гута та встановлено стіну біля пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни та меморіальної дошки Праведника народів світу в с.Кошани.

У наступному році планується виділення коштів для проведення робіт з благоустрою кладовищ по інших населених пунктах громади.

Міський голова                                                                                                           Леонід МИСЛИВЕЦЬ