Для мешканок Чернігівської області, що повернулися, та жінок – внутрішньо-переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення малого бізнесу та самозайнятості. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м.Чернігів та жінки- ВПО, що проживають у цих громадах.

Програмою передбачені:

• 3-х денний тренінг з власної справи, що проходитиме у м.Чернігові

• Наставництво для учасниць, які пройшли тренінг

• Міні-грантове обладнання для тих учасниць, які захистили бізнес-план.

До участі запрошуються ті жінки ВПО, а також мешканки вище згаданих громад, хто належить хоча б до однієї з цих груп:

• Особи, чий бізнес постраждав від війни (закрили бізнес або призупинили діяльність) і які бажають відновити підприємницьку діяльність

• Особи із малозабезпечених сімей

• Мами-одиначки

• Багатодітні мами

• Жінки, які є головами родини

• Особи з домогосподарств, в яких є один або більше членів сім’ї з інвалідністю/ хронічними захворюваннями,

• Особи з домогосподарств з людьми похилого віку АБО на утриманні людей похилого віку,

• Особи, які зараз не працюють.

Всіх тих, які відповідають критеріям і які мають намір пройти навчальну програму, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/aWVGKha1MMC1JBZC7

Якщо вам краще подати заявку електронною поштою, надсилайте запит на електронну адресу: lv140473@ukr.net  із темою листа «Заявка на СЕД». Заповнену у Word заявку відправте на цю ж електронну пошту.

Крайній термін подачі заявки – 1 липня 2023 р.

Увага:

1. Не всі, хто звернулися, будуть запрошені до участі у Програмі.

2. Участь у Програмі – безкоштовна

3. В місці проведення заходів буде створений простір, дружній до дітей.

Довідка:

Програма соціально-економічної допомоги (СЕД) з відновлення малого бізнесу виконується Громадською організацією Жіночий Консорціум України, яка працює в Україні з 2001 р. Програма є частиною Проекту, що впроваджується за підтримки OXFAM GB6, і пропонує у своїй частині навчання та менторство у власній справі для внутрішньо-переміщених жінок, які перебувають в оголошених приймаючих громадах Київської та Чернігівської областях та мешканок цих приймаючих громад, які постраждали від війни.

ГО «Жіночий консорціум України»