У переддень державного свята – Дня Конституції України, Остерський міський голова відвідав українських захисників у Слов’янську та передав гуманітарну допомогу, а саме ліки, цигарки, воду, солодощі, енергетичні напої та ін. продукти харчування.

Леонід МИСЛИВЕЦЬ висловлює щиру подяку за надану допомогу ГО «Всесвіт.Н», ГО «Остерський оберіг», ГО «Довіра», Дмитру Валерійовичу Іванову, Володимиру Григолюку, ТОВ «Сираївське», сім’ям Ткаченків, Трушів, Вихло та всім, хто долучився до надання допомоги.

Крім того, під час поїздки зустрів колег з Луганської області, які також прибули з допомогою для наших бійців, які мужньо боронять українську землю та знищують російських окупантів.

«Лише разом, спільними зусиллями та з допомогою Божою ми зможемо здолати російську навалу. Непохитно віримо в нашу Перемогу! Слава Україні та її Захисникам!», - підсумував міський голова.