Шановні бухгалтери!

16 липня по всій країні відзначається ваш день – День бухгалтера, професійне свято майстрів скурпульозних підрахунків.

Важко уявити собі будь-яку галузь економіки чи соціокультурної сфери, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Від щирого серця вітаю всіх бухгалтерів з професійним святом! Бажаю, щоб робота завжди приносила радість і задоволення! Нехай на роботі ви вміло оперуєте числами, а в особистому житті бажаю вам збитися з рахунку щасливих днів, радісних моментів і незабутніх відчуттів. Нехай ваші здібності зростають, можливості збільшуються, примножується шана та повага до вашої праці! Мирного неба та втілення всіх планів у життя!

Міський голова                                                                   Леонід МИСЛИВЕЦЬ