Шановні медичні працівники!

Одна із цінностей держави – це життя та здоров'я її громадян. І саме ви, медики, стоїте на сторожі цього скарбу, несете людям радість здорового життя.

Уже не вперше багато українських медиків відзначатимуть професійне свято на роботі. Хтось на передовій, хтось у тилу. Всі ви робите благородну і визначну справурятуєте життя українців.

Щиро вітаю усіх працівників закладів охорони здоров'я з професійним святом – Днем медичного працівника!

Бажаю вам благополуччя і затишку в родинах, мирного неба та людської шани. З вірою й впевненістю, відданістю медичній справі прямуйте в майбутнє, направляйте всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя та зміцнення здоров’я людей. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повертається до вас сторицею.

Міський голова                                                                                      Леонід МИСЛИВЕЦЬ