Сьогодні, 22 серпня, Остерську міську раду з робочим візитом відвідали представники Продовольчої та сільськогосподарської організації  ООН (FAO) та Благодійної організації «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ».

Участь у заході взяли секретар міської ради Тетяна БАРДАЧЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир ПОНОМАРЕНКО, старости громади та працівники міської ради.

Темою зустрічі було ознайомлення представників територіальної громади з проєктом: «Розширення доступу сільських фермерських господарств та дрібних фермерів до основних продуктів здоров’я тварин для птиці та тваринництва».  В рамках проєкту пропонується надання ваучера на медичні препарати для ВРХ та консультаційної ветеринарної допомоги для домогосподарств, які здійснюють свою діяльність на території громади.

За результатами зустрічі було окреслено напрямки подальшої співпраці представників організації ООН та органів місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                                     Леонід МИСЛИВЕЦЬ