28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних – Успіння Пресвятої Богородиці. І хоча це свято про сумну подію, однак Церква радіє, бо Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю.

Нехай це свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи.

У цей світлий день бажаю щастя, здоров’я, миру і душевного спокою. Нехай Матір Божа оберігає та захищає усі українські сім’ї!

Міський голова                                                                                       Леонід МИСЛИВЕЦЬ