Благоустрій громади – турбота кожного її мешканця.
08.09.2023 року у прибиранні парку ім. Солонини взяли участь учні та вчителі Остерського ліцею №2. Діти, як справжні господарі, охоче бралися за роботу, загрібали листя, збирали гілки дерев, виносили у відведене місце. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному.
Остерська міська рада висловлює щиру подякуза активну участь у благоустрої громади, за небайдужість до цієї доброї та суспільно-корисної справи! Завдяки спільним зусиллям парк гарний та доглянутий.