15.09.2023 року об 11.00 год. за адресою: Чернігівська область, місто Остер, вулиця Незалежності, 21, у залі засідань Остерської міської ради (кімната №18), відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації та ЗВІТУ по СЕО «Детальний план території земельної ділянки площею 15,6294 га, кадастровий номер 7422087400:65:074:0009, розташованої за межами населеного пункту с.Пархимів на території Остерської міської ради Чернігівського району Чернігівської області з метою визначення планувальної організації території для будівництва зерносушильного комплексу».

Представник проектної організації – головний архітектор проекту Травка-Бабенко Юлія Віталіївна, презентувала присутнім текстову та графічну частини проекту, а також  ЗВІТ стратегічно екологічної оцінки до містобудівної документації.

У результаті проведення громадських слухань, вирішено погодити наданий на обговорення проект ДПТ та ЗВІТ по СЕО з урахування пропозицій та зауважень громадськості та подати на розгляд архітектурно-містобудівної ради при обласному управлінні архітектури відповідно до вимог чинного законодавства, де профільні спеціалісти його досконало перевірять та нададуть свої рекомендації до його подальшого затвердження.

Відділ містобудування, архітектури,

земельних відносин та благоустрою