Шановні вихователі і працівники дошкільних закладів!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем вихователя!
Дошкільний вік особливо відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. І саме на вас, шановні вихователі, покладається важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства, в майбутньому – науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.
Щира подяка вам за щоденну самовіддану працю, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу й чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком під мирним небом вільної України!