29.09.2023 року об 11.00 год. за адресою: Чернігівська область, місто Остер, вулиця Незалежності, 21, у залі засідань Остерської міської ради (кімната №18), відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Остер по вул. 8-Березня,1/2. Кадастровий номер: 7422010499:31:091:0023».

Розробник проекту Фізична особа-підприємець Овдієнко Вадим Олександрович, презентував присутнім текстову та графічну частини проекту.

У результаті проведення громадських слухань, вирішено погодити наданий на обговорення проект ДПТ з урахування пропозицій та зауважень громадськості та подати на розгляд архітектурно-містобудівної ради при обласному управлінні архітектури відповідно до вимог чинного законодавства, де профільні спеціалісти його досконало перевірять та нададуть свої рекомендації до його подальшого затвердження.

Відділ містобудування, архітектури,

земельних відносин та благоустрою