В Остерському ліцеї 1 облаштовано психологічний простір.

Даний проєкт реалізовано у співпраці з громадськими організаціями «Крим SOS» та «Остерський оберіг». Проєктну заявку на гранд подала представниця ГО «Остерський оберіг» Альона Іщенко та отримала перемогу.

Даний проєкт спрямований на поліпшення психоемоційного здоровя, підвищення стресостійкості ВПО, інтеграція ВПО в життя громади. Проєкт в розмірі 70000 грн. фінансується Агенством ООН у справах біженців ( УВКБ) у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО «Крим SOS». В затишній атмосфері простору планується проведення тренінгів, арттерапія, аромотерапія, майстер-класи, заняття з моторики. В кімнаті для цього є все необхідне.

Дуже вдячні громадським організаціям «Крим SOS», «Остерський оберіг», координаторці проєкту Наталії Висіканець за ініціативу, а Остерська громада з радістю втілить даний проєкт в життя.

Заступник міського голови                                                                                Ірина КУРАН