Сумна звістка знову сколихнула нашу громаду.

08.10.2023 року, боронячи Батьківщину від кацапської навали, на Донецькому напрямку, віддав своє життя житель с.Любечанинів Шматок Сергій Анатолійович, 18.06.1983 р.н.

Сергій захищав Україну з 2014 року в першій танковій бригаді. Був мобілізований в 2015 році. Працював у сільгоспідприємстві «Колос». З перших днів повномасштабного вторгнення став у ряди територіальної оборони та вже 07.03.2022 року долучився до лав Збройних Сил України.

Служив у Президенському полку. Був командиром роти. Отримав нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України за мужність та взірцевість у військовій службі.

Схиляємо голови. Розділяємо біль і сум втрати нашого Захисника разом з рідними загиблого.

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні. Служба проходитиме у храмі Архистратига Михаїла (біля лікарні). Початок об 10:30.

Орієнтовно о 12:30 кортеж з тілом Героя прямуватиме до с.Любечанинів (по вул.8-го Березня, вул.Незалежності), де й відбудеться поховання.

Закликаю всіх зустріти Героя живим коридором близько 09.45 та гідно провести нашого Захисника в останню путь.

Підвіз жителів с.Любечанинів до церкви здійснюватиметься від зупинки біля магазину об 11.00.

Міський голова                                                                              Леонід МИСЛИВЕЦЬ