09.10.2023 року, оголошується конкурс на придбання службового житла, згідно Програми забезпечення службовим житлом лікарів закладів охорони здоров’я Остерської міської ради на 2023-2025 роки, згідно Положення про службове житло від 03 серпня 2023 року №14-43/VIII.

Вимоги до житла:

Місце розташування житла - м.Остер, Чернігівська область, Чернігівський район;

Вартість житла до 10 000,00 грн. (десять тисяч грн. 00 коп.) за 1 метр квадратний загальної площі житла.

Фізичні та юридичні особи, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надати наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням:

- найменування юридичної особи, прізвище та ініціалів її керівника, форма власності, місцезнаходження, номер телефону;

- прізвище та ініціалів фізичної особи, місце проживання, номер телефону.

2. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), засвідчена в установленому порядку.

3. Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб).

4. Копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової карти платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової карти платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті).

5. Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна (за поданням міської ради).

6. Витяг з Державного реєстру обтяжень нерухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень (за поданням міської ради).

7. Копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно та копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно.

8. Копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно.

9. Копія технічного паспорта на квартиру (будинок).

10. Копія документів. Що посвідчує право на земельну ділянку (у разі потреби).

Умови проведення конкурсу:

Розгляд конкурсних пропозицій 10 робочих днів з дня закінчення конкурсу.

Строк подання конкурсної документації:

Заяви на конкурс приймаються з 09.10.2023-20.10.2023 року.

Дата та місце проведення конкурсу:

Проведення конкурсу відбудеться 0листопада 2023 року, за адресою: 17044, Чернігівська область, Чернігівський район, м. Остер, вул. Незалежності, 21, другий поверх в залі засідань, (063)3833875 - Ірина Миколаївна.

Остерська міська рада