24.10.2023 року, провів робочу зустріч з керівницею регіонального офісу "U-LEAD з Європою" у Чернігівській області Іриною Кудрик та радником з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області Олександром Мельником.

У ході зустрічі відвідали Остерську міську лікарню, центр міста, перевірили укриття на території громади.

Важливою складовою унікальності Програми  «U-LEAD» є те, що вона спрямована на підвищення спроможності громад до змін та розвитку і була в цій реформі з громадами від самого початку, від задуму про формування нових спроможних громад.

За результатами зустрічі обговорили проблемні питання та визначили основні кроки стосовно подальшої співпраці щодо розвитку нашої громади.

Міський голова                                                                                 Леонід МИСЛИВЕЦЬ