Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Це день, який змінив свідомість українського народу, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя.

У цей день, низько вклонімося Героям Небесної Сотні, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього, воїнам, що продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України у війні з російським агресором. Їх подвиг неоціненний!

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю родинного добробуту і злагоди, мирного неба над українською землею, незламної віри у щасливе майбутнє нашої держави і впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні!

Міський голова                                                                          Леонід МИСЛИВЕЦЬ