Рішенням сесії Остерської міської ради від 10 листопада 2023 року №29-19/VIII, на посаду старости Одинцівського старостинського округу, з 01 грудня 2023 року, затверджено НЕПОЧАТИХ Олександра Олександровича.

НЕПОЧАТИХ О.О. народився 27 травня 1986 року в м.Остер.

Має дві вищі освіти. У 2007 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», де здобув кваліфікацію юриста. Другу вищу освіту здобув у 2010 році, закінчивши Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр».

Свою трудову діяльність розпочав зі служби в органах внутрішніх справ. З 2008 року по 2017 рік обіймав різні посади в ПП «СІНАВ», в тому числі, останні 2 роки працював директором. З 2014 року займався підприємницькою діяльністю.

Одружений. Виховує сина.

Від імені міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу, вітаю Олександра Олександровича з призначенням та бажаю невичерпної енергії, принциповості, наполегливості та великих здобутків на цій відповідальній посаді!

Міський голова                                                                                         Леонід МИСЛИВЕЦЬ