5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтерасвято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Волонтерство під час війни набуло особливого значення. Сьогодні це окремий важливий фронт, який тримають на собі люди різного віку і абсолютно різних професій.

Висловлюю щиру подяку громадським організаціям «Всесвіт.Н», «Довіра», «Остерський оберіг» - нашим землякам-волонтерам, які зібрали навколо себе людей з великим серцем і бажанням бути корисним. Ви невтомно допомагаєте армії, підтримуєте незахищені верстви населення і несете промінчик добра і світла у цей складний для країни час.

Підприємцям, депутатам, вчителям, лікарям і кожному, хто допомагає нашим воїнам – від плетіння сіток і до донатів – дякую! Адже кожен з вас робить свою справу і свій внесок у нашу спільну Перемогу.

Впевнений, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме.

Вітаю зі святом та бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку, тепла та мирного неба.

Міський голова                                                                                        Леонід МИСЛИВЕЦЬ