Шановні військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Вдруге День Збройних сил ми зустрічаємо в умовах війни, а тисячі офіцерів і солдат, серед яких і бійці Остерської громади героїчно захищають Україну на фронті. На превеликий жаль, серед наших земляків є ті, хто загинув у боротьбі з ворогом. Світла пам’ять про них назавжди залишиться у вдячних серцях жителів нашої громади. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглих Героїв, низько схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.

Впевнений, що Перемога буде за Україною, а ми усією громадою допомагаємо і будемо допомагати наближати цей важливий історичний день.

Бажаю усім нам мирного неба, віри у краще майбутнє і нехай усі наші Герої повертаються до своїх родин живими і неушкодженими!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Міський голова                                                                              Леонід МИСЛИВЕЦЬ