14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. Ще й досі ми не можемо сповна оцінити і осмислити наслідки фатального вибуху. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Нині, ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів.

Щиро дякуємо та бажаємо усім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС міцного здоров’я, благополуччя, життєвої енергії та довгих років життя!

Міський голова                                                                                                  Леонід МИСЛИВЕЦЬ