Шановні судді, працівники суду, органів і установ системи правосуддя, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сьогоднішнє свято об’єднує всіх, хто своєю самовідданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму і захисту прав людини.

Нехай і надалі ваші щоденні професійні зусилля будуть запорукою утвердження верховенства права в нашій державі, ваша почесна праця завжди супроводжується успіхом, довірою громадян та визнанням і повагою колег.

Зичу вам професійних успіхів, життєвої енергії, оптимізму, міцного здоров’я і родинного затишку!

Міський голова                                                                                                    Леонід МИСЛИВЕЦЬ