Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби
Щиро вітаю всіх причетних із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!
Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.
У цей день щиро бажаю вам мудрості, нових професійних звершень, мужності, наполегливості та натхнення у роботі. Нехай у вашій роботі завжди буде ясність і однозначність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону та права, а у ваших родинах завжди панують мир, злагода та добробут.