07.01.2024 року, на 84-ому році життя, пішов у вічність колишній Остерський міський голова Омеля Дмитро Миколайович.

Неможливо забути значний особистий внесок Дмитра Миколайовича у розбудову м.Остер. Так, за час його керівництва (1984-1994 рр.), було завершено роботи з освітлення вулиць, будівництва лікарні, поліклініки, споруджено міст через р. Десна, заасфальтовано більшість вулиць, завершено будівництво школи №1 ім. М. Сеспеля, розпочато роботи з газифікації та водовідведення міста, а також роботи на очисних спорудах та сміттєзвалищі.

Після виходу на пенсію Дмитро Миколайович займав активну громадянську позицію та більше 25-ти років очолював посаду заступника голови організації ветеранів Остерської міської територіальної громади.

Від імені міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу висловлюю щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Царство небесне. Вічна пім’ять!

Поховання відбудеться завтра, 09.01.2024 року, на батьківщині Дмитра Миколайовича в с. Рожівка Київської області о 12.00.

Міський голова                                                                                         Леонід МИСЛИВЕЦЬ