Важливість залучення позабюджетних коштів та участь у грандах, проєктах для громади не може бути  недооціненою. Ці джерела фінансування дозволяють розширювати можливості та реалізувати ініціативи які необхідні, але важко їх реалізувати за рахунок місцевого бюджету. Міжнародні організації надають не лише фінансову підтримку , але й досвід, експертизу, мережу контактів, що сприяє ефективному впровадженню грандів, проєктів та інших ініціатив. Результатом цього співпраця стає ключовим інструментом у здійсненні реформ, сталому розвитку та досягненні глобальних цілей. За 2023 рік до Остерської міської територіальної громади залучено 5 881 301 грн. Дякую всім, хто долучився. Результати прикріплені.