Інформуємо жителів Остерської  громади що станом на 25.01.2024 року інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно з коронавірусною інфекцією за  останній тиждень перевищив епідпоріг в  2,3 рази. В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла в 3,7 разів, в т. ч. серед дітей в 4,7 разів.

Враховуючи зазначене, Остерська міська рада рекомендує:

• Ввести обмежувальні заходи визначених «Комплексним планом протиепідемічних заходів по попередженню захворюваності грипом та ГРВІ населення Чернігівської області на 2023-2024 роки» для епідемічного періоду в установах, організаціях і закладах охорони здоров’я, навчальних закладах, об’єктах торгівлі, громадського харчування, зв’язку, в інших місцях масового скупчення людей: додаткове провітрювання та посилений дезінфекційний режим, дотримання особистої гігієни працівниками та відвідувачами, в т. ч. «маскового режиму».

Бажаємо здоровя !