Привітання з Днем спеціаліста військово-соціального управління Збройних Сил України
30 січня – День спеціаліста військово-соціального управління Збройних Сил України!
Служба органів соціально-психологічної та виховної роботи націлена на підтримку військової дисципліни, організації морально-психологічного та соціального забезпечення військовослужбовців. Саме від них залежить мотивація і моральний дух особового складу.
Тож міський голова бажає нашим відважним Захисникам, щоб їх незламний військово-патріотичний дух допоміг якнайшвидше наблизити Перемогу і відновити омріяний мир на рідній землі.
Схиляємо голови в тихій молитві перед подвигом тих військовослужбовців, які віддали свої життя за нашу свободу.