Сьогодні, 2лютого, християни відзначають свято Стрітення Господнього – одне з 12 головних церковних свят у році.
Для кожного християнина це свято символізує зустріч зі Словом Божим. Ми називаємо Стрітення Господнє також святом Божого Світла, яке несе людям правильні цінності, віру і любов.
Щиро вітаю усіх з великим християнським святом Стрітення Господнього!
Нехай кожного з вас огорне Господня ласка, а освячена Стрітенська свіча принесе мир і спокій у вашу оселю. Щирі молитви, які лунають у цей день у храмах, нехай оберігають наших Захисників. Нехай наша віра допоможе здолати московського окупанта, дасть нам єдність і суспільну згоду, приведе нас до заможної, сильної та вільної України.