Інформуємо жителів Остерської  громади що станом на 02.02.2024 року  показник захворюваності на ГРВІ,  за  пятий  тиждень перевищив епідпоріг в  2,6 рази. При цьому випадків захворювань на грип не зареєстровано. В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 12,1 % , проте зменшилась серед  дітей на 33,9 %.

Враховуючи зазначене, Остерська міська рада рекомендує продовження проведення обмежувальних заходів  визначених «Комплексним планом протиепідемічних заходів по попередженню захворюваності грипом та ГРВІ населення Чернігівської області на 2023-2024 роки» для епідемічного періоду:

- в установах, організаціях і закладах охорони здоров’я, навчальних закладах, об’єктах торгівлі, громадського харчування, зв’язку, в інших місцях масового скупчення людей: додаткове провітрювання та посилений дезінфекційний режим, дотримання особистої гігієни працівниками та відвідувачами, в т. ч. «маскового режиму».

Бажаємо здоровя !