Протягом 2021-2023 роки на території Чернігівської області було скоєно 7733 дорожньо-транспортні пригоди, з яких 1812 пригод з травмованими, де 306 осіб загинуло та 22238 осіб отримали тілесні ушкодження.

На території обслуговування відділення поліції № 1 (смт. Козелець) ЧРУП ГУНП в Чернігівській області скоєно 333 дорожньо-транспортні пригоди, з яких 51 пригод з травмованими, де 8 осіб загинуло та 60 осіб отримали тілесні ушкодження.

З початку року на території обслуговування сталося 31 дорожньо-транспортна пригода, з них 4 ДТП з травмованими,  у яких 13 осіб отримали тілесні ушкодження.

     Працівниками відділення поліції № 1 (смт. Козелець)  ЧРУП ГУНП в Чернігівській області проводяться профілактичні заходи з водіями та пішоходами, водіїв закликають бути уважними на дорозі, не перевтомлюватися за кермом та дотримуватися безпечної швидкості руху, особлива увага приділяється правопорушенням, що приводять до настання дорожньо-транспротних пригод.

Поліція закликає, будьте уважними та відповідальними на дорозі, це стосується як водіїв та пішоходів, адже кожний учасник повинен дотримуватися Правил дорожнього руху, для запобігання загибелі та травмуванню людей.