Днями  до Остерської міської територіальної громади завітали французькі гості – Орельєн Мас, керівник проекту підтримки громад Чернігівської області агентства Expertise France та його колега Вінсент Віал.

Expertise France тісно співпрацює з державними установами Франції, а також з Європейським Союзом, щоб задовольнити потреби країн-партнерів, які бажають покращити державну політику, спрямовану на вирішення викликів. Для цього агентство координує та реалізує проєкти національного та регіонального масштабу за основними напрямками громадської діяльності. Expertise France реалізує понад 380 проєктів у 145 країнах.

В ході першої робочої та неформальної зустрічі, обговорили питання стратегії розвитку громади та її виконання, а також пріоритетні сектори та потреби громади.

Принагідно, до нашої зустрічі також долучився Володимир Бойко, директор Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації.