Наша громада отримала потужне міжнародне плече підтримки і допомоги.

29.02.2024 року Остерська міська територіальна громада підписала меморандум з Програмою USAID АГРО, а також безпосереднім виконавцем робіт ТОВ «Херсонземпроект» щодо розвитку просторового планування.

Метою Програми міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» є прискорення економічного розвитку місцевих громад України, що потребують найбільшої підтримки у питаннях розвитку сільських територій, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Долучитися до проекту з розвитку просторового планування Програми USAID АГРО – для нас цінно та відповідально водночас.

Щиро вдячні міжнародним партнерам за допомогу у  розробці Комплексного плану просторового розвитку, адже це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього нашої громади в інструмент управління її розвитком.