15.03.2024 року, за ініціативи Остерського міського будинку культури, відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Хай буде весна…», за участі Військового оркестру 169-го Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України ім. Князя Ярослава Мудрого, військового гурту «Бойовий Акорд» та художнього колективу Остерського міського будинку культури.

Ми з колективом міської ради також відвідали даний захід.

На початку концерту хвилиною мовчання вшанували наших Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину.

Зал був повен глядачів, що вкотре доводить небайдужість громадян до потреб української армії.

Всі зібрані кошти з благодійного концерту будуть передані на потреби наших захисників.

Ми маємо об’єднуватись, щоб разом, ще більше підтримувати і допомагати нашим Збройним Силам України.

В єдності наша сила!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Міський голова                                                                                      Леонід МИСЛИВЕЦЬ