Хто ми?

Громадська Організація "Будуємо Україну Разом" заснована у 2014 році, як ініціатива  в межах Української освітньої платформи, що через волонтерство об'єднує та розвиває українську молодь. У 2021 році БУР розвинулась у незалежну організацію, що успішно реалізовує проєкти спрямовані на відбудову України та поширення неформальної освіти серед сучасної молоді.

Що це за проєкт?

Пропонуємо долучитися громадам до проєкту «Локальні проєкти для розвитку молоді та зоозахисних ініціатив». Він спрямований на зміцнення локальних ініціатив через унікальні технології БУР - локальні будівничі волонтерські активності БУРчики та довгострокове волонтерство.

Що отримаєте від участі в програмі?

 • Можливість втілити довгоочікуваний задум, що підсилить вашу громаду у молодіжній сфері та/або зоозахисті;

 • Фінансування до 60 тис. на облаштування об'єкта в громаді, що підсилюватиме молодіжну сферу або стосується теми зоозахисту;

 • Залучення двох молодих людей, які упродовж трьох місяців будуть проводити тематичні активності в громаді на регулярній основі.

  Як податися?

Заповнюєте заявку на участь, де розкажете нам про проблему, яку хочете вирішити та очікуйте повідомлення про відбір.

15 березня крайній термін подачі заявки, але чим раніше заповните форму, тим швидше отримаєте відповідь.

Які громади можуть надсилати заявки?

 • Громади з Житомирської, Чернігівської, Миколаївської та Одеської областей;

 • Конкретний сформований запит для реалізації проєкту волонтерами в громаді, через проведення БУРчиків чи Довгострокового волонтерства;

 • Наявність ініціативної команди, що відповідатиме за компонент довгострокового волонтерства та БУРчиків;

 • Кількість молоді (14-35 років) в населеному пункті громади не менше 500 осіб;

 • Можливість організувати окреме проживання для довгострокових волонтерів (окрема кімната в гуртожитку чи квартира, або проживання в родини, що забезпечить окрему кімнату).
   

Для подачі заявки заповнюй форму за посиланням 👉 https://cutt.ly/Jw1AKBtU

Цей проєкт реалізовується програмою «U-LEAD з Європою» спільно з громадською організацією «Будуємо Україну Разом».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.