Трагічна звістка знову сколихнула нашу громаду…

На щиті додому повертається стрілець-снайпер 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти, житель с. Бабарики Михайло Григорович Науменко, 02.07.1971 р.н.

Загинув 24.03.2024 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі бойових дій поблизу селища Білогорівка Севєродонецького району Луганської області.

Схиляємо голови у глибокій скорботі… Щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав рідну країну і кожного з нас!

Про дату та час поховання Захисника буде повідомлено додатково.

Міський голова                                                                             Леонід МИСЛИВЕЦЬ