Хто може укласти контракт на проходження військової служби в лавах ЗСУ?

- Громадяни України віком від 18 до 45 років, які мають відповідний стан фізичного здоров’я.

Що необхідно для укладання контракту?

- Прийти до 2 відділу Чернігівського РТЦК та СП, мати при собі військово-обліковий документ (якщо такий є), паспорт, ідентифікаційний код, пройти медичну комісію та заходи професійно-психологічного відбору. Після цього кандидат направляється до навчального центру, де проходить військову підготовку. Контракт укладається в обраній військовій частині.

В яких військах можлива служба?

- Наразі відбір кандидатів проводиться переважно до бойових військових частин Збройних Сил України з подальшим проходженням відповідної підготовки за рішенням кваліфікаційних комісій, в навчальних центрах ЗСУ або за кордоном з метою набуття вмінь та навичок ефективного ведення бойових дій.

Громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у військових частинах ЗС України, більш детальну інформацію можуть отримати у відділі рекрутингу та комплектування  другого відділу Чернігівського РТЦК та СП кабінет №17, або за номером телефону 067-725-50-19, сел. Козелець.

Долучайся до команди професіоналів – зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!»

ТВО начальника другого відділу Чернігівського районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки,

майор Олександр ШЕЛЕСТ