Сьогодні в нашій громаді запрацювала ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області.

Начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, полковник поліції Іван Володимирович Іщенко представив Поліцейського офіцера громади Олександра Петровича ПРИХОДЬКА, жителя м. Ніжин.

Особливо приємно було сьогодні отримати подяку начальника ГУНП в Чернігівській області за вагомий особистий внесок в реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади», плідну співпрацю з ГУНП в Чернігівській області, ініціативу та наполегливість у підтримці громадського порядку і безпеки громадян.

На офіційний захід завітав начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус та привітав нашу громаду з кадровим поповненням та реалізацією безпекового проєкту.

Принагідно, В’ячеслав Анатолійович поспілкувався з місцевими мешканцями та відповів на найбільш хвилюючі питання громадян.

Щиро вітаю Олександра Петровича з призначенням та бажаю високих професійних досягнень, широкої громадської поваги, натхнення та невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади!

 

Міський голова                                                                                       Леонід МИСЛИВЕЦЬ