Антифейкова інтелектуальна гра «НотаЄнота. Фейки про Чорнобиль та радіацію»
Напередодні роковин аварії на Чорнобильській АЕС, учні 9 класу Остерського ліцею №2 взяли участь в антифейковій інтелектуальній грі «НотаЄнота. Фейки про Чорнобиль та радіацію».
Учні відчули, як працює ворожа пропаганда та дізнались багато нового і цікавого.
Матеріали для проведення ігор та інформаційну підтримку надали ГО "Центр аналізу інформації "Лакмус" за підтримки Фонду "Партнерство задля стійкості України".