З нагоди 220-річчя від дня народження легендарної історичної постаті Михайла Чайковського, нашу громаду відвідали гості з Гришковецької територіальної громади Житомирської області на чолі з селищним головою Іреною Лісовою.

В ході візиту вшанували пам’ять Михайла Чайковського, відвідавши місце його поховання у с. Пархимів.

Принагідно представники Гришковецької громади завітали до Остерського міського будинку культури та Остерського краєзнавчого музею, де мали змогу ознайомитися з культурою нашого краю.

Довідково↓

Міхал Чайковський, також Мехмет Садик-паша та Миха́йло Чайко́вський — український політичний та військовий діяч. Письменник. Представник так званої «української школи» в польськомовній літературі XIX століття. Брав участь у Листопадовому повстанні 1830—1831, згодом в еміграції. Нащадок гетьмана Івана Брюховецького.

Народився в селі Галчинець (зараз село Гальчин Житомирської області).

Міський голова                                                                            Леонід МИСЛИВЕЦЬ