За сприяння Бориса Приходька - народного депутата України, майже 500 родин Остерської міської територіальної громади, які потребують нашої уваги і підтримки, отримали свіжоспечені і освячені паски до Великодніх свят.

Пасочка на гостинець - це щорічна традиція народного депутата, якої він залюбки дотримується, адже це можливість розділити зі своїми виборцями радість святого Воскресіння, подарувати їм часточку домашнього тепла, уваги, надії та радості.

Борисе Вікторовичу, щиро дякую за постійну підтримку, допомогу та чуйність. Нехай Ваша доброта і щедрість повертаються до Вас сторицею!

Міський голова                                                                                  Леонід МИСЛИВЕЦЬ