Неймовірно цікавий тиждень "Безпека дорожнього руху" відбувся в Остерському закладі дошкільної освіти «Оленка»
Діти отримали нові знання, закріпили вже набуті про дорожній рух, людей, що причетні до безпеки на дорозі. Протягом тижня читали твори і співали пісеньки про транспорт. Провели вечір розваг "Що за звір на зебру схожий!". Виставку дитячих малюнків "Безпечна країна - щаслива дитина", веселі перегони на дитячих транспортних засобах (велосипедах, самокатах).
Особливий фурор викликала справжня патрульна машина!