До уваги жителів Остерської територіальної громади!

 

Остерська міська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 0,13 га, у тому числі: виділення земельної ділянки, орієнтовною площею 0.06 га за межами с. Любечанинів по вул. Романа Музики на території Остерської міської ради Чернігівського району Чернігівської області з метою визначення планувальної організації території для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства з подальшою підготовкою продажу права оренди ділянки на земельних торгах», розробленому ПП  «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів.

Замовник детального плану території – Остерська міська рада Чернігівського району Чернігівської області відповідно Рішення № 74-20/VІІІ від 15.12.2023року.

З текстовою, графічною частинами проекту до містобудівної документації можна ознайомитися у відповідному порядку щоденно з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 години у відділі містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Остерської міської ради  Чернігівського району Чернігівської області за адресою: 17044, Чернігівська обл. Чернігівський р-н., м. Остер, вул. Незалежності, 21.                 

Строк ознайомлення з зазначеним проектом містобудівної документації становить 30 календарних днів з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, а також на офіційному вебсайті Остерської міської ради. Електронна адреса для подання письмових пропозицій та зауваженьbox@osterska-gromada.gov.ua.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – відділі містобудування, архітектури, земельних відносин та благоустрою Остерської міської ради  - Світлана Рак.

Строк подання зауважень та пропозицій: до 24.06.2024 року.

Безпосереднє обговорення відбудеться 24.06.2023  року об «11» годині за адресою: 17044, Чернігівська обл. Чернігівський р-н., м. Остер, вул. Незалежності, 21.                 

Розробник проекту вказаної містобудівної документації ПП  «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів. (головний архітектор проекту Травка-Бабенко Ю.В., кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 002896).